flag-sk flag-en

Pripravované predaje


sokol

sabinov

kostol

nosic

gbely

vlkolinec-razba

demanovska

dubnica

Zobraziť viac...

Nové vydania


eu-20

sabinov

chudik

kostol

nosic

prilba

sokol

ksk

chemosvit

dubnica

gbely

Zobraziť viac...

0 Euro Souvenir
BYSTRIANSKA JASKYŇA

bystrianska

Podmienky predaja BYSTRIANSKA JASKYŇA:
Začiatok predaja Euro Souvenirov bude 5. 10. 2023 o 9:40 v okienku bufetu Bystrianskej jaskyne.

Limity:
v termíne od 5. 10. do 8. 10. 2023 po 3 ks na platiacu osobu v cenových kategóriách "Deti 6-15"; Študenti, osoby nad 60r." "Dospelí"
v termíne od 10. 10. do 15. 10. 2023 po 10 ks na platiacu osobu v cenových kategóriách "Deti 6-15"; Študenti, osoby nad 60r." "Dospelí"
v termíne od 17. 10. 2023 bude predaj Euro Souvenirov bez vyššie uvedených limitov.

Podmienkou je predloženie vstupenky z prehliadky Bystrianskej jaskyne s dátumom toho dňa. Vstupy sú organizované v zmysle platného vstupného poriadku a prevádzkových možností jaskyne. Už označená vstupenka po nákupe Euro Souveniru sa nedá v pokladni pre vstupné stornovať a nie je možný ani opakovaný nákup Euro Souvenirov.

V prvých troch dňoch predaja sa vstupenky do jaskyne začnú predávať 30 minút pred prvým vstupom, t. j. od 9.00 h.

Z kapacitných dôvodov možnosti poskytnutia sprievodcovskej služby pre návštevníkov si predajca vyhradzuje právo zastaviť alebo regulovať predaj Euro Souvenirov, predpokladaný denný limit v prvých troch dňoch predaja je stanovený na 500 ks.

Vzhľadom na prevádzkové možnosti a ochranu samotných Euro Souvenirov, návštevník nemá právo výberu konkrétneho čísla, rezervácia a zasielanie poštou nie je možné. Do predaja budú umiestnené Euro Souveniry od čísla 101 v matematickej postupnosti; predajca si vyhradzuje právo niektoré čísla nezaradiť do predaja.

Náklad: 10000ks
Cena: 3€/ks

Ohľadom bližších informácií týkajúcich sa predaja, je potrebné sa informovať v Správe slovenských jaskýň, ktorá je organizátorom predaja: www.ssj.sk

Euro Souvenir Slovensko nenesie zodpovednosť za prípadné zmeny v podmienkach predaja zo strany predávajúceho. Informácie vyššie uvedené sú len informatívneho charakteru. O aktuálnych podmienkach predaja sa informujte priamo u predajcu.