flag-sk flag-en

Pripravované predaje


BA-dotlac

ochtinska

separ

kroner

ander

levoca

objavujte

Zobraziť viac...

Nové vydania


nbs

strecno

betliar

cachtice-v3

zilina-v5

kroner

separ

ochtinska

demanovska

pisancin

levoca

Zobraziť viac...

Podpora predaja

Výdajný automat

Je ideálnym samoobslužným predajným miestom. Pre optimálne dosiahnutie výsledkov predaja je vhodné automat umiestniť na frekventované miesto, akým je vchod, alebo východ z turistickej lokality.
Výdajný automat akceptuje mince nominálnej hodnoty 1 a 2 €. Predajná cena je nastaviteľná na 2 a 3 €. Je možné zabezpečiť aj automat v kombinácii s online platbou. Obsluhu automatu po našom zaškolení zvládnete úplne hravo.
V prípade záujmu o výdajný automat nás prosím kontaktujte pre poskytnutie bližších informácií.

Promo roll up

Roll up s motívom vášho vydania priamo nabáda a láka návštevníkov ku kúpe tohto výnimočného suveníru. Roll up je neprehliadnuteľný, tichý, ale pritom veľavravný predajca. Skrátka robí prácu za vás a vašich zamestnancov.


Pultový predajný stojan

V prípade predaja vo vašom suvenírovom obchode vám výborne poslúži neprehliadnuteľný pultový stojan, do ktorého sa zmestí až do 300 kusov 0 Euro Souvenírov. Predajný stojan zhotovíme s grafikou vášho vydania.

Promo zväčšenina
0 Euro Souveníru

0 Euro Souvenir v nadživotnej veľkosti upúta okoloidúcich a strhne ich záujem zistiť viac o tomto zaujímavom a netradičnom suveníre. Často krát sa stáva objektom „selfíčok“ s tak veľkou „bankovkou“.


Ukážky....Máme záujem
o vydanie Euro Souveníru
kliknite sem...