flag-sk flag-en

Pripravované predaje


spissky-v2

capek

podhajska

tatry-v3

syslovisko

bojna

chudik

vyrocie

lovecard

Zobraziť viac...

Nové vydania


demanova

spissky-v2

kolarovo

capek

tatry-v3

podhajska

syslovisko

bojna

eu-20

sabinov

chudik

Zobraziť viac...

Podpora predaja

Výdajný automat

Je ideálnym samoobslužným predajným miestom. Pre optimálne dosiahnutie výsledkov predaja je vhodné automat umiestniť na frekventované miesto, akým je vchod, alebo východ z turistickej lokality.
Výdajný automat akceptuje mince nominálnej hodnoty 1 a 2 €. Predajná cena je nastaviteľná na 2 a 3 €. Je možné zabezpečiť aj automat v kombinácii s online platbou. Obsluhu automatu po našom zaškolení zvládnete úplne hravo.
V prípade záujmu o výdajný automat nás prosím kontaktujte pre poskytnutie bližších informácií.

Promo roll up

Roll up s motívom vášho vydania priamo nabáda a láka návštevníkov ku kúpe tohto výnimočného suveníru. Roll up je neprehliadnuteľný, tichý, ale pritom veľavravný predajca. Skrátka robí prácu za vás a vašich zamestnancov.


Pultový predajný stojan

V prípade predaja vo vašom suvenírovom obchode vám výborne poslúži neprehliadnuteľný pultový stojan, do ktorého sa zmestí až do 300 kusov 0 Euro Souvenírov. Predajný stojan zhotovíme s grafikou vášho vydania.

Promo zväčšenina
0 Euro Souveníru

0 Euro Souvenir v nadživotnej veľkosti upúta okoloidúcich a strhne ich záujem zistiť viac o tomto zaujímavom a netradičnom suveníre. Často krát sa stáva objektom „selfíčok“ s tak veľkou „bankovkou“.


Ukážky....Máme záujem
o vydanie Euro Souveníru
kliknite sem...