flag-sk flag-en

Pripravované predaje


tatry-v2

kubal

sr-30

objavujte

cumil

muza-matuska

Zobraziť viac...

Nové vydania


tatry-2023

eurosouvenir-5

kubal

30-rokov

muza-matuska

Zobraziť viac...

0 Euro Souvenir
HOTEL PANORAMA

panorama

Hotel Panorama otvoril svoje brány v roku 1970 pri príležitosti konania Majstrovstiev sveta v klasických lyžiarskych disciplínach. Svojím architektonickým stvárnením patril od svojho vzniku medzi charakteristické dominanty Štrbského Plesa, jeho typickú siluetu bolo vždy možné obdivovať už zo vzdialenosti niekoľkých kilometrov.
Hotel Panorama v roku 2020 oslávil 50. výročie svojho vzniku. Už od začiatku bol zapísaný vo viacerých rebríčkoch medzi top futurustické hotely 70-tych rokov.
Hotel Panorama je moderný apartmánový hotel, nachádzajúci sa v nadmorskej výške 1300 m n.m., v prekrásnom prostredí Štrbského Plesa, najvyššie položeného a najnavštevovanejšieho turistického strediska Vysokých Tatier. Svojou polohou poskytuje nádherný výhľad na panorámu Vysokých a Nízkych Tatier.
Poloha hotela má charakter prírodných liečebných a klimatických kúpeľov. Klimatické prostredie Štrbského Plesa pre svoj význam a úspechy v liečbe pacientov s nešpecifickými chronickými chorobami dýchacích ciest má osobitné postavenie medzi slovenskými ako aj európskymi klimatickými liečebnými miestami. Štrbské Pleso je zároveň jedným z najznámejších slovenských športových stredísk.

HOTEL PANORAMA
Náklad: 5 000 ks
Cena: 3,- €
Termín predaja: 20.9.2022 od 9:00
Miesto predaja: Hotel Panorama, Štrbské Pleso