flag-sk flag-en

Pripravované predaje


BA-dotlac

ochtinska

separ

kroner

ander

levoca

objavujte

Zobraziť viac...

Nové vydania


nbs

strecno

betliar

cachtice-v3

zilina-v5

kroner

separ

ochtinska

demanovska

pisancin

levoca

Zobraziť viac...

MUSEUM OF THE SLOVAK NATIONAL UPRISING

Euro Souvenir MUSEUM OF THE SLOVAK NATIONAL UPRISING

Po prvom veľmi úspešnom vydaní suvenírovej bankovky Múzea SNP, ktoré sa bolo uvedené 8.5.2018 pri príležitosti Dňa víťazstva nad fašizmom a ktoré sa vypredalo za 2 ½ hodiny, je pripravené už druhé vydanie, ktoré si budú môcť záujemcovia zakúpiť 29. augusta 2018 pri príležitosti osláv 74. Výročia SNP v Banskej Bystrici.

Cena suvenírovej bankovky je 2,- € a bude predávaná po 5 kusov.

Múzeum SNP informuje záujemcov, že predaj Euro Souvenir bankovky sa začne v areáli Pamätníka SNP 29. augusta 2018 o 14.00 v priestore čižmárskej bašty (NIE reštaurácia) v blízkosti pamätníka (viď mapa). Areál je pre návštevníkov prístupný až po 8.00.Prosíme návštevníkov, aby sa nepokúšali dostať do areálu skôr ako o 8.00 hod. Každý návštevník sa bude musieť podrobiť kontrole pri vstupe do areálu. Prosíme návštevníkov o rešpektovanie pokynov organizátorov a polície a rešpektovanie pietneho charakteru miesta Pamätníka SNP.


mapa-snp


Nakoľko sme predpokladali veľký záujem o suvenírovú bankovku, bolo vydaných 20 000 kusov. Každý návštevník si môže zakúpiť maximálne 5 kusov suvenírovej bankovky. Predaj suvenírovej bankovky je len priamy. Neprijímame telefonické a e-mailové objednávky. Predaj bude prebiehať do večerných hodín.