flag-sk flag-en

Pripravované predaje


bystrianska

mmm

ralf

sberatel

bojnice-v4

love-card-snp

bb-v3

Zobraziť viac...

Nové vydania


bystrianska

ralf

dudince

lehota

bystrica-v3

bojnice-v4

tatralandia

mmm

dukla

besenova

kostka

Zobraziť viac...

MUSEUM OF THE SLOVAK NATIONAL UPRISING

Euro Souvenir MUSEUM OF THE SLOVAK NATIONAL UPRISING

Po prvom veľmi úspešnom vydaní suvenírovej bankovky Múzea SNP, ktoré sa bolo uvedené 8.5.2018 pri príležitosti Dňa víťazstva nad fašizmom a ktoré sa vypredalo za 2 ½ hodiny, je pripravené už druhé vydanie, ktoré si budú môcť záujemcovia zakúpiť 29. augusta 2018 pri príležitosti osláv 74. Výročia SNP v Banskej Bystrici.

Cena suvenírovej bankovky je 2,- € a bude predávaná po 5 kusov.

Múzeum SNP informuje záujemcov, že predaj Euro Souvenir bankovky sa začne v areáli Pamätníka SNP 29. augusta 2018 o 14.00 v priestore čižmárskej bašty (NIE reštaurácia) v blízkosti pamätníka (viď mapa). Areál je pre návštevníkov prístupný až po 8.00.Prosíme návštevníkov, aby sa nepokúšali dostať do areálu skôr ako o 8.00 hod. Každý návštevník sa bude musieť podrobiť kontrole pri vstupe do areálu. Prosíme návštevníkov o rešpektovanie pokynov organizátorov a polície a rešpektovanie pietneho charakteru miesta Pamätníka SNP.


mapa-snp


Nakoľko sme predpokladali veľký záujem o suvenírovú bankovku, bolo vydaných 20 000 kusov. Každý návštevník si môže zakúpiť maximálne 5 kusov suvenírovej bankovky. Predaj suvenírovej bankovky je len priamy. Neprijímame telefonické a e-mailové objednávky. Predaj bude prebiehať do večerných hodín.