flag-sk flag-en

Pripravované predaje


BA-dotlac

ochtinska

separ

kroner

ander

levoca

objavujte

Zobraziť viac...

Nové vydania


nbs

strecno

betliar

cachtice-v3

zilina-v5

kroner

separ

ochtinska

demanovska

pisancin

levoca

Zobraziť viac...

0 Euro Souvenir
TATRALANDIA

tatralandia

Aquapark Tatralandia je najväčší akvapark na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Nachádza sa 2 km na severozápad od centra Liptovského Mikuláša v mestskej časti Ráztoky, na severnom brehu vodnej nádrže Liptovská Mara. Zdrojom termálnej vody je vrt, z ktorého prúdi na povrch voda z hĺbky vyše 2 500 m s teplotou 60,7 °C.
Súčasťou Aquaparku Tatralandia je štrnásť bazénov s teplotou do 40 °C. V krytej časti Ostrov pirátov z Karibiku sú dva bazény + jeden dojazdový bazén. Vo vonkajšej časti celoročne fungujú dva bazény s termálnou vodou. V letnej sezóne sú navyše prevádzkované ďalšie štyri bazény. A keby náhodou pršalo, tak sa stretneme pod priehľadnou strechou celoročnej haly Tropical Paradise, kde teplota neklesá pod 30°C. A cez špeciálnu fóliu strechy Tropical Paradise sa môžete opaľovať celý rok, v lete či v zime.
V rozsiahlom areáli Aquaparku Tatralandia, najmä v jeho letnej časti, sa nachádza 28 toboganov a vodných šmýkačiek pre ľudí, ktorí majú radi adrenalín, aj pre tie najmenšie deti. V prevádzke je 28 toboganov a šmýkačiek. 6 toboganov a šmýkačiek funguje v celoročnej prevádzke, 22 toboganov a šmýkačiek funguje v letnej prevádzke.
Tatralandia je areálom vodnej zábavy s ubytovaním a zároveň jediným, kde si môžete vyskúšať surfovanie na divokých vlnách Surf Waves Taralandia. Nachádza sa v regióne Liptov, v oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom. Liptov obklopujú najväčšie slovenské hory Vysoké a Nízke Tatry, ako aj Veľká a Malá Fatra či Chočské vrchy. Objavte s nami Tatralandiu, miesto plné dobrodružstva a zábavy, ktorého súčasťou je celoročný prímorský raj Tropical Paradise a ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia.
Na to, aby ste si užili Tatralandiu naplno, jeden deň nestačí. Pretože je ideálnym miestom na viacdňovú dovolenku v lete aj v zime pre všetky vekové kategórie.
Letom sa zábava v Tatralandii určite nekončí. Práve naopak! Počas celého roka sa okrem slnenia pod palmami môžete vyšantiť na 6 toboganoch, zrelaxovať v 10 bazénoch, užívať si blahodárne účínky thalasso terapie, zregenerovať svoje telo v Keltskom saunovom svete a načerpať stratené sily vďaka masážam, zábalom a kúpeľom vo Wellness Centre.
V lete 2018 boli v Tatralandii otvorené dva nové tobogany: adrenalínový DELPHIN a rodinný 4FAMILY. Ich súčasťou je moderný výťah pre rafty.

Euro Souvenir TATRALANDIA
Náklad: 15 000 ks
Cena: 3,- €